Logo Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Larix im. Henryka Ruszczyca

Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Larix"
im. Henryka Ruszczyca
Organizacja Pożytku Publicznego KRS 0000163353

Larix

Dla bibliotek

Wyniki ankiety "Mój ulubiony lektor"

W ankiecie oddano 469 głosów.

Podajemy wyniki głosowania:

• I miejsce otrzymała Pani Elżbieta Kijowska, oddano na nią 100 głosów.
  • II miejsce otrzymał Mirosław Utta, oddano na niego 80 głosów.
  • III miejsce zajął Roch Siemianowski z wynikiem 68 głosów.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji. Była to nasza pierwsza inicjatywa tego typu. Zachęcamy do refleksji i kontaktu e-mailowego, do przekazywania nam swoich spostrzeżeń i przemyśleń.

Aktorzy, którzy otrzymali najwięcej głosów, zostali zaproszeni do udziału w "Święcie książki", organizowanego w ramach projektu "Nagranie i bezpłatne udostępnienie niewidomym 16 książek mówionych w najnowszym standardzie cyfrowym". Projekt dofinansowano ze środków MKiDN. Impreza ta odbyła się w Wypożyczalni nr 111 Biblioteki Publicznej Dzielnicy Żoliborz. Niebawem w dziale aktualności dostępna będzie relacja z imprezy. W dziale "Galeria" można obejrzeć zdjęcia - zapraszamy.

Logo PFRON

Logo MKiDN
Logo NCK
Logo Mazowsze